Англійська для підлітків

від 10-ти до 18-ти років

     Методика навчання Англійській мові підлітків значно відрізняється від методики викладання англійської для дошкільнят. Змін зазнає і структур заняття, і сам підхід до вже «дорослих дітей».

     Що залишається незмінним:

 ⇒ Основний упор ми все так же робимо на розмовні навчики ( говоріння та аудіювання). Якщо людина не може говорити на іноземній мові – то можна вважати, що вона її не знає. Наша задача – допомогти кожному студенту відчути впевненість в собі та своїх силах,  подолати страх говорити англійською мовою.

Особливості:

Усуваємо мовний бар’єр. Більш ніж 70% уроку звучить виключно англійська мова. Наші заняття проходять в інтерактивному форматі, відбувається постійна комунікація англійською між викладачем та студентом, а також у студентів між собою. За необхідності  викладач переходить на рідну мову  для перекладу нової лексики або ж для більш детального пояснення з цікавлячого студента питання.

⇒ Граматиці приділяється окрема увага, оскільки це «ахілесова п’ята» у переважної більшості нових студентів. Окрім інтуітивного вивчення граматики з уже готовими граматичними конструкціями, в хід ідуть правила та таблиці. Для того щоб робота з ними була ефективна, вони супроводжуються багатьма прикладами їх використання і пройдений матеріал успішно закріплюється на практиці.

⇒ Соціалізація. Наша програма базується на комунікації між викладачем та студентами, а також у студентів між собою. В рамках занять порушуються теми, які цікаві та актуальні саме для підліткового віку: свобода самовираження, мандрівки, екологія, музика, соціальні мережі, нові технології і т. д Наші студенти вчаться вільно висловлюватись англійською мовою, відстоювати свою точку зору під час дискусій.

Тривалість занять: 60 хвилин.

Кількість студентів у групі:  від 3-х до 8-ми.