ОНЛАЙН

Англійська для дітей та підлітків в режимі ONLINE!

Англійська для дітей та підлітків онлайн online дистанційно

Ми перебираємось в онлайн і ламаємо сформовані стереотипи щодо онлайн-навчання!

Онлайн-заняття нудні та однотипні.

      Тільки не у нас! На заняттях у навчальному центрі ми використовуємо багато ігор для вивчення нового матеріалу та для закріплення пройденого матеріалу. Зараз ми адаптували свої програми під дистанційний формат, у тому числі і всі ігри до яких звикли наші студенти, та додали багато нових. Так що ігровий формат занять не постраждав через перехід в онлайн.

На онлайн-уроці дитина весь час сидить непорушно перед монітором.

     І тут ми залишились вірними собі. Для найкращого засвоєння інформації, дітям необхідно рухатись, змінювати види активності для того, щоб утримувати концентрацію уваги.

Ми також як і завжди чергуємо рухливі види діяльності із більш спокійними іграми та завданнями.

Онлайн-заняття не такі музичні як звичайні.

     Як вже згадувалось раніш, наші уроки, незалежно від їх формату, залишаються дуже рухливими і як наслідок — музичними. На кожному заняття використовується мінімум 2 пісні, які супроводжуються рухами, що пов’язані із їх зімістом. Це робиться для більш легкого засвоєння нової лексики і також допомагає дітками «розім’ятися» під час уроку.

Ефективніть онлайн-занять нижча ніж у звичайних.

     Заняття і в учбовому центрі, і в  онлайн форматі проходять за тими ж  програмами, які вже дуже добре зарекомендували себе у обох форматах навчання. І ефективність уроків від їх переміщення в онлайн формат ніяк не постраждала. У цьому Ви можете переконатись на безкоштовному пробному заняття. Записатися можна ТУТ.

Тривалість наших офлайн і онлайн уроків різна.

     Онлайн-уроки більш інтенсивні за наповненням і відповідно їх тривалість трохи менша( на 5-10 хвилин залежно від віку дітей та навчального курсу).

Для дітей до 5-ти років40-45 хвилин.

Від 5-ти років50-55 хвилин.

Для підлітків тривалість уроків залишилась без змін- 60 хвилин.