Англійська для малюків від 0 до 3-х років

     В «Chinchi Learning Centre» ми використовуємо природній метод вивчення англійської мови, тобто Ви ніколи не почуєте переклад на уроці. Це робиться саме задля того, щоб дітки знаходились протягом всього заняття  в англомовному середовищі та англійська засвоювалася як друга рідна мова.

     Тривалість заняття: 35-45 хвилин

     Під час періоду адаптації тривалість заняття складає від 35 до 45 хвилин. В першу чергу викладач орієнтується на малюка: на його настрій, самопочуття у день проведення заняття. Як тільки маленький студент звикає до темпу заняття ( як правило для цього необхідно близько 2-х тижнів) – тривалість уроків збільшується до 45 хвилин.

     Кількість людей в групі: від 2-х до 6-ти студентів.

     Присутність батьків на уроці: обовязкова.

     В «CHINCHI Learning Centre» піклуємось про результат та комфорт кожного студента.

Присутність батьків на уроці- це:

⇒ гарантія легкої адаптації дитини у группі;

активна участь у проведенні заняття ( батьки своїм прикладом демонструють виконання деяких завдань, манеру поведінки на уроці, підтримують малюка);

контроль за поведінкою маленького студента. Це дає можливість викладачу ефективніше проводити заняття та не відволікатися на дисципліну;

⇒ можливість бути поряд, спостерігаючи  за першими успіхами Вашої крихітки, новими вивченими піснями та засвоєною лексикою.

     Формат занять: уроки проходять в ігровій формі з постійною зміною видів діяльності. Завдяки зміні активностей дитині легше концентруватись, збільшується об’єм інформації, що засвоюється. При цьому наші маленькі студенти не відчувають втоми так, як якби це було звичайне монотонне заняття.

     Обєм інформації, що отримується за курс: 24 англійські пісні, більш ніж 600 слів.

     Для малюків з 6-ти місяців і до 3-х років в «Чінчі» розроблено 2 курси. Обидва враховують вікові особливості розумового та психічного розвитку діток, націлені на розвиток мовлення та слуху. Також вправи для великої та дрібної моторики розвивають дитину фізично, а робота в групі з іншими маленькими студентами – соціально.

Ми у соціальних мережах: