Англійська для дітей

від 4-х до 9-ти років

     У навчальному центрі «Чінчі» для дітей від 4-х до 9-ти років розроблено 5 навчальних курсів для різних рівнів знань та віку.

     Ми використовуємо системний підхід у навчанні, тому кожен з курсів має своє продовження. Таким чином Ви можете бути впевнені, у тому що Ваша дитина не стоїть на місці у вивченні англійської, а з кожним роком все більше і більше поповнює свій словарний запас, засвоює більше граматичних конструкцій та удосконалюється у їх використанні.

     Кількість студентів у групі: від 3 до 8

     Тривалість заняття: 45-60 хвилин     

     За якими принципами дітей розподіляють по групах?

     При розподілі на групи ми в першу чергу орієнтуємося на вік студента. Саме тому на перше пробне заняття запрошуємо дитину в групу, де максимальна різниця у віці діток складає від декількох місяців до 1 року ( чим молодші студенти , тим менша між ними різниця у віці в групі).   

Пробне заняття  надає уявлення викладачу про рівень знань дитини, наскільки їй комфортно саме у цій групі. За необхідності ми також можемо запропонувати відвідати додатковий демо-урок у групі з іншим рівнем складності.

     Що спільного між курсами?

Всі урси є авторськими і написаними спеціально для навчалього центру «Chinchi»

Викладання повністю ведеться на 100% англійською мовою. Без перекаду. Дітки розуміють усе, що відбувається, оскільки викладач демонструє виконання активностей на своєму прикладі, а також використовує велику кількість наочних матеріалів впродовж всього уроку.

Головний упор у навчальному процесі, незалежно від віку та рівня знань студента, націлений саме на вміння говорити англійською та розуміти її.

Особливістю нашої методики викладання є те, що дітки в нашому центрі вивчають не тільки окремі слова, а одразу ж застосовують їх на практиці, використовуючи в різних словесних конструкціях ( у совосполученнях та реченнях). Таким чином, лексика засвоюється ефективніше, стає частиною активного словникового запасу дитини

     У чому різниця між курсами?

У рівнях складності. Кожен наступний курс є продовженням попереднього, відповідно містить більше нових слів, більш важкі граматичні конструкції, складніші завдання відповідно до рівня знань.

У наповненні. Основний упор у всіх наших програмах ми робимо саме на говоріння спільно з аудіюванням( сприйняттям мови на слух), поповнення лексичного запасу та активне його використовування. Дітки з 4-х до 9-ти років засвоюють граматику англійської мови інтуітивно, за допомогою готових структур, так само як вчать її з дитинства носії мови.

     Курси для діток з 5-ти років включають в себе окрім говоріня та аудіювання, вивчення букв англійського алфавіту. Маленькі студенти також приступають до освоєння навчиок письма та читання.

Для отримання додаткової інформації залиште заявку і наші адміністратори з радістю зв’яжуться з Вами,  проконсультують та дадуть відповідь на всі цікавлячі Вас питання.​