ОНЛАЙН

Англійська для дітей та підлітків в режимі ONLINE

Англійська для дітей та підлітків онлайн online дистанційно

Ми перебираємось в онлайн і ламаємо сформовані стереотипи щодо онлайн навчання!

Онлайн заняття нудні та однотипні.

      Тільки не у нас! На заняттях у навчальному центрі ми використовуємо багато ігор для вивчення нового матеріалу та для закріплення пройденого матеріалу. Зараз ми адаптували свої програми під дистанційний формат, у тому числі і всі ігри до яких звикли наші студенти, та додали багато нових. Так що ігровий формат занять не постраждав через перехід в онлайн.

На онлайн уроці дитина весь час сидить непорушно перед монітором.

     І тут ми залишились вірними собі. Для найкращого засвоєння інформації, дітям необхідно рухатись, змінювати види активності для того, щоб утримувати концентрацію уваги.

Ми також як і завжди чергуємо рухливі види діяльності із більш спокійними іграми та завданнями.

Онлайн заняття не такі музичні як звичайні.

     Як вже згадувалось раніш, наші уроки, незалежно від їх формату, залишаються дуже рухливими і як наслідок — музичними. На кожному заняття використовується мінімум 2 пісні, які супроводжуються рухами, що пов’язані із їх зімістом. Це робиться для більш легкого засвоєння нової лексики і також допомагає дітками «розім’ятися» під час уроку.

Ефективніть онлайн занять нижча ніж у звичайних.

     Заняття і в учбовому центрі, і в  онлайн форматі проходять за тими ж  програмами, які вже дуже добре зарекомендували себе у обох форматах навчання. І ефективність уроків від їх переміщення в онлайн формат ніяк не постраждала. У цьому Ви можете переконатись на безкоштовному пробному заняття. Записатися можна ТУТ.

Тривалість офлайн і онлайн уроків різна.

Онлайн уроки більш інтенсивні за наповненням і відповідно їх тривалість трохи менша( на 5-10 хвилин залежно від віку дітей та навчального курсу).

Для дітей до 5-ти років40-45 хвилин.

Від 5-ти років50-55 хвилин.

Для підлітків тривалість уроків залишилась без змін- 60 хвилин.